Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #2742, Stavební spoření a běžný účet

Stavební spoření a běžný účet, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
2.5.2016 Spoření

Dobrý den, stavební spořitelna Modrá pyramida mne nutí založit si účet v KB kvůli přístupu do elektronického bankovnictví stavebního spoření. Zdůvodňují to šetřením - nebudou muset posílat papírové výpisy, nemusí vyvíjet samostané elektronické bankovnictví pro SS. Tento postup se mi moc nelíbí, ale žádost o účet ( a internetové bankovnictví) jsem podepsala. Je to obvyklý postup? Nebo mám raději žádost zrušit?

Dobrý den,

toto rozhodně standardní není, doporučuji žádost ihned zrušit.

1) internetbanking Vám mohou uřídit zdarma i bez běžného účtu (tak to dělá třeba ČS)

2) za vedení běžného účtu zaplatí nemálo peněz (u KB 68 Kč měsíčně)