Jak převést půjčku při dlouhodobé nemoci a mateřské dovolené?

Nejlevnější půjčka od Zonky
11.7.2016 Půjčka

Pokračování dotazu č. 2887: Děkuji za odpověd, ještě bych se chtěla zeptat, jestli když marodím přes 2 měsíce a budu až do porodu, tak jestli by to šlo převést půjčku z České spořitelny do GE Money Bank, i když budu mít z práce výpis o výdělku? Děkuji za odpověd KRŮŽELOVÁ

Dobrý den,

pro získání půjčky je třeba doložit dostatečný pravidelný příjem (výplata, důchod, atd.). Za absolutní minimum se považuje zhruba 8 000 Kč čistého měsíčně. Čeká-li Vás v brzké době mateřská a následně rodičovská, jak vysoký Váš příjem bude?

Refinancovat 50 000 Kč na 2 roky s měsíční splátkou nad 2 000 Kč asi půjde, ale u větších částek může být problém.