Kolik stojí bankovní úschova při Dohodě o správě kupní ceny? Kdo ji platí?

Sjednejte si hypotéku online
11.7.2016 Reality

Kolik prosím, stojí služba "Dohoda o správě kupní ceny" - bankovní úschova? Hradí kdo: kupující nebo prodávající? Děkuji za odpověď, zdravím Váňová

Dobrý den,

sjednání tohoto produktu u KB vyjde na 0,2% z ukládané částky, min. 6 000 Kč, max. 20 000 Kč. Ohledně úhrady - záleží na domluvě mezi prodávajícím a kupujícím. Férové je dělit náklady na prodej nemovitosti (tedy náklady na úschovu peněz, případně na sepsání kupní smlouvy) mezi prodávajícího a kupujícího rovným dílem. Ale záleží na dohodě.