Banky.cz Bankovní poradna zdarma Ostatní #2900, Chybějící výpis z účtu

Chybějící výpis z účtu, Ostatní

14.7.2016 Ostatní

Nejpozději do 6. každého měsíce jsme pravidelně obdrželi výpis z Osobního účtu. Dnes je 14.7, a stále ani v poště, ani přes sjednaný a řádně stvrzený Servis 24...N I C ! Děkuji za informaci. V. Klimeš, Brno

Dobrý den,

doporučuji toto reklamovat přímo u ČS. Pokud se Vám přístup vaší banky nelíbí, není nic snazšího než přejít ke konkurenci - na trhu je přes 30 bank, mnohé z nich dnes vedou účty zcela zdarma a bez podmínek. Doporučuji Equa bank - vše zdarma včetně neomezených výběrů z bankomatů všech bank, slušně úročené spoření, výpis z účtu je možné si vygenerovat osobně kdykoliv přes internetbanking za libovolné období.