Která banka je nejvhodnější pro vklad hotovosti na běžný a spořící účet?

26.11.2016 Banka

Dobrý den, chci se zeptat do které banky mám vložit hotovost? Jednalo by se o běžný účet a spořící účet. Tedy která banka by byla nejvhodnější? Děkuji Kučerová

Dobrý den,

vybírejte mezi Air Bank a Equa bank.

Air Bank: vedení běžného účtu kompletně zdarma bez podmínek mimo výběry z bankomatů cizích bank, spoření 1% do 350 000 Kč při platbě kartou 5x měsíčně

Equa bank: vedení běžného účtu kompletně zdarma bez podmínek včetně výběrů z bankomatů cizích bank, spoření 0,8% do 200 000 Kč při platbě kartou 3x měsíčně nebo příjmu zasílaném na běžný účet