Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #3251, Společenství vlastníků bytových jednotek

Společenství vlastníků bytových jednotek, Běžný účet

22.12.2016 Běžný účet

Dobrý den, chceme jako Společenství vlastníků bytů zřídit bankovní účet. Které banky nabízí účet pro SVJ? Počítám, že budeme používat hlavně el. bankovnictví. Která banka má nejlevnější účet. Co doporučujete? Děkuji a pěkný den. J

Dobrý den,

zcela bezplatný běžný účet (včetně všech transakcí přes internetbanking) nabízí právnickým osobám (spolkům, společenstvím, atd.) Fio banka a to bez jakýchkoliv podmínek. Účet je možné vést zdarma i jako transparentní.