Banky.cz Bankovní poradna zdarma #409, Dotaz v bankovní poradně

Jak postupovat při nákupu zlatého slitku v ČS prodej? Dostupnost na pobočkách a platební možnosti

Dobrý den. Poraďte mi prosím,jak postupovat v případě koupě(pro ČS prodej) zlatého slitku? Jsou běžně na uvedených pobočkách k dispozici? Platí se hotově nebo je možné bezhotovostně? Jaké doklady budu potřebovat? Děkuji za rychlou odpověď. BP

Dobrý den,

sjednání nákupu je možné provést na 77 vybraných pobočkách České spořitelny přičemž fyzické převzetí slitků (a později následný odprodej) je možné realizovat pouze na pobočkách Rytířská 29, Praha a Kounicova 4, Brno. Platba možná hotově i bezhotovostně. Slitky se prodávají ve verzích 10,50 a 100g.