Banky.cz Bankovní poradna zdarma #555, Dotaz v bankovní poradně

Jak přejít od ČS k mBank? Porovnání mBank a Fio banky pro výhodnější bankovní služby

Dobrý den, chtěl bych přejít od ČS k mBank. Poslední dobou jsem si počítal výši všech nekdy i absurdních polpatků, které jsem u mBanky nezaznamenal.Chtěl jsem se zeptat, jestli mám raději navštívit pobočku mBank. Jsem z Ostravy. rozmýšlím se mezi mBank a Fio bankou. Poraďte. Děkuji

Dobrý den,

výtečný nápad, máte naši plnou podporu. mBank i FIO Banka představují v ČR nejlepší možnou volbu pro běžný účet. S oběma bankami budete naprosto spokojen a budete moci dát sbohem všem poplatkům. Banky se liší pouze kosmeticky a to u poplatků za výběry z bankomatů. FIO Vám dá 10 výběrů měsíčně zdarma, ale pouze ze své sítě bankomatů (která není zrovna největší) a u mBank máte první 3 výběry měsíčně za 9Kč, ale za to můžete vybírat ze zcela libovolného bankomatu jakékoliv banky. Při útratě kartou nad 2500Kč/měsíc dostane navíc až 3 výběry místo 9Kč za 0Kč.