Banky.cz Bankovní poradna zdarma #570, Dotaz v bankovní poradně

Jak najít nejférovější nabídku vedení běžných bankovních účtů pro české firmy s obratem od 10 do 75 mil. Kč?

Dobrý den, pro naši skupinu 5 firem hledáme novou banku. Jedná se o české firmy s obratem od 10 do 75 mil. Kč. Prosím, poraďte z Vaší zkušenosti, kde hledat nejférovější nabídku vedení běžných bankovních účtů - CZK a EUR. Jde mi samozřejmě o minimalizaci nákladů na měsíční poplatky, poplatky za transakce (hlavně tuzemské), příp. zvýhodněné transakce mezi těmito firmami a přehledné internetové bankovnictví. Firmy sídlí v Praze 10. Děkuji za Váš tip. S pozdravem Jaroslav Kocour

Dobrý den,

doporučuji běžný firemní účet od FIO Banky, která nabízí firmám stejné podmínky jako retailovým klientům - tedy běžný účet zcela zdarma bez poplatků (včetně všech tuzemských transakcí). Přehledný internetbanking, EUR účet, nejvýhodnější mezinárodní transakce, bezplatný platební styk se Slovenskem - jasná volba.