Banky.cz Bankovní poradna zdarma #669, Dotaz v bankovní poradně

Investiční možnosti po skončení premiového vkladu u České spořitelny

Pokračování dotazu č. 622:

mnel jsem dotaz zda je neco pro mne neco na investovanipsl jsem ze mne konci 12.3.2013 premiovy vklad akc94 u ceske sporitelny a chtel jsem vedet zda jde prodlouzit nebo je neco podobneho ale odpoved byla opravdu od odbornika k zasmani kdz nevi co je premiovy vklad doufam ze si ho najde a odpovi lepsi za cos mu dekuji predem odpoved bila na cisle 662

Vážený pane,

zdejší poradna je bezplatná a v rámci zachování její bezplatnosti i nadále je rozumné šetřit časem odpovídajících. Ano, šlo by to dohledat, ale rychlejší pro mě je se Vás zeptat. A ptát se Vás budu i nadále, neboť ke smysluplné odpovědi mi stále chybí několik vstupních informací.

1) kolik chcete investovat (řádově v desítkách či stovkách tisíc Kč)?

2) na jak dlouho chcete investovat?

3) kolik chcete vydělat, resp. jaká rizika jste ochoten podstoupit?

4) jak jste byl spokojen se Vaším končícím prémiovým vkladem, co se Vám na něm líbilo, co nikoliv, co chcete jinak?

Pokud chcete pouze jednoduchou odpověď: Váš vklad nelze prodloužit, ale podobných je na světě spousta.