Banky.cz Bankovní poradna zdarma #682, Dotaz v bankovní poradně

Proč se na mém účtu nezobrazují pohyby od začátku roku, i když mám předplacenou platbu?

Dobrý den mám u vás penzijní pojištění.Chci se zeptat proč nejsou na mém učtu pohyhy od noveho roku zaznamenány i když předplatné na platbu mám?Aktualizace je k 31.12.2012.Změny nejsou provedeny každý měsíc?Děkuji a přeji pěkný den Kulová.

Dobrý den,

nejsme Váš penzijní fond ani banka, ale pouze poradenský portál. Pravděpodobně míníte Penzijní fond České spořitelny, která se s tímto problémem potýká a vysvětluje ho komplikacemi při přechodu na nový systém (v souvislosti se zaváděním nového doplňkového spoření v dalším pilíři, který přinesla penzijní reforma).