Banky.cz Bankovní poradna zdarma #735, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat půjčku nebo kontokorent bez dokládání příjmů?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je nějaká možnost půjčky nebo kontokorentu bez dokládání příjmů. Do práce nastupuji v červnu, ale teď bych nutně potřebovala zaplatit dluh exekutorovi, aby mi poté neobstavil výplatu. Mám nějaké peníze našetřené, takže splátky by pro mne do doby než nastoupím do práce nebyly problém. Vše co jsem našla bylo pouze pod podmínkou doložení příjmů. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

malý kontokorent cca. do 10 000 Kč by nemělo být problém získat i bez doložení příjmu.

Případně banka, u které máte veden běžný účet, na který Vám alespoň v minulosti chodila výplata, by taktéž mohla nabídnout tzv. předschválený úvěr v malém rozsahu bez dokládání příjmů.

Plán zní rozumně, jen budete bankami vyhodnocena jako rizikový klient (většinou se půjčuje jen zaměstnaným na dobu neurčitou, kteří mají po zkušební době).