Banky.cz Bankovní poradna zdarma #920, Dotaz v bankovní poradně

Jak se vyhnout poplatkům za pohyby na osobním účtu a ušetřit peníze?

Dobrý den,chci se zeptat,jestli se platí za pohyby na účtu,platby se mi tímto o dost navyšují u Čs,a nechci už platit 200měsíčně.Mám osobní účet za 109kč a tyto další poplatky mě prodražují vedení účtu.Děkuji.Hamouzová,Rakovník

Dobrý den,

ČS bohužel účtuje poplatky za vše možné, v tomto případě se jedná o poplatek za účetní položku (tedy za každý pohyb na účtu).

Doporučuji si zřídit běžný účet bez poplatků od mBank, FIO Banky, Air-Bank či ZUNO Bank.