Banky.cz Bankovní poradna zdarma #955, Dotaz v bankovní poradně

Byl jsem manipulován telefonním operátorem a chtěl jsem získat kreditní kartu. Co dál?

Dobrý den, telefonním operátorem jsme byl vmanipulován do akce na jejíž konci měla být kreditní karta Vaší banky. Absolvoval jsme řadu telefonních kontaktů, kde jsem odpovídal na spoustu dotazů. Závěrem jste mi s politováním sdělili, bez udání důvod!!, že nejsem hoden vaší kreditní karty. Uvažoval jsme o změně mojí banky, protože mojí současné kartě vyprší platnost. Po této zkušenosti Vám však musím oznámit, že s Vaší bankou již nechci mít další kontakt a tuto zkušenost budu šířit dále. S pozdravem ing. Josef Mšal

Dobrý den,

nejsme Vaše banka, ale pouze bankovně poradenský portál. Změnu banky, která Vám po telefonu nutí jakýkoliv produkt vřele doporučuji, neboť toto nelze považovat za seriozní jednání.

Prostudujte naše články Bankovní produkty a Ideální banka a její produkty, kde naleznete inspiraci pro hledání nové banky.