Jak se zbavit akcií NWR a jaké jsou možnosti pro prodej?

Investice se zhodnocením až 12%
27.7.2021 Akcie a investice

Dobrý den, chtěl bych se ještě vrátit k problému akcií NWR. Četl jsem na Vašich stránkách, že se za uložení akcií NWR nic neplatí - to ovšem není pravda. Dotaz tedy zní - lze se akcií zbavit ? A prosím jen opravdu seriózní info, tedy nelze a nebo lze s uvedením konkrétní možnosti? Protože taktéž na Vašich stránkách je rada typu - nabídněte k odprodeji, je mnoho firem na trhu, což tedy je rada nad zlato. Děkuji za pochopení.

Dobrý den,

NWR zbankrotovala a akcie nejsou veřejně obchodovatelné. Akcie tak můžete prodat nebo darovat (převést bezúplatně) jen případnému zájemci, kterého si sám najdete. Před několika lety byly nabídky na odkup od spekulantů, kteří doufali v aspoň nějaký likvidační zůstatek (či měli jiné zájmy). V současné chvíli je zájem o tyto akcie prakticky nulový. Poplatkové dispozice jsou plně v gesci vašeho brokera (někteří brokeři si účtují vyšší poplatky, jiní nižší a někteří za určité aktivity žádné). Pokud jste v naší bezplatné finanční poradně četl jiné rady ohledně hodnoty akcií NWR, je třeba zohlednit datum takové odpovědi (před lety byla stiauce jiné než dnes).