Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #12043, Akční nabídka pro půjčky

Akční nabídka pro půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.12.2020 Půjčka

Dobrý den, je to spíše pouze otázka etiky, nicméně mě zajímá odborný názor. Sberbank momentálně nabízí akci u půjčky úročení 1,99%, co je samozřejmě až příliš pěkné. Když jsem studoval podmínky, tak mě celkem zarazil bod 5 (viz níže), je zde vše naprosto v pořádku? Lákám, lákám, škub a všechno změním, celkem se mi taková rybářská praxe nezamlouvá. Děkuji za odpověď.

5) Další ustanovení: Sberbank si vyhrazuje právo pravidla Akce kdykoliv změnit, Akci zkrátit, prodloužit nebo bez náhrady ukončit. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na Sberbank. Účastníci Akce nejsou oprávněni požadovat namísto Bonusu jakékoliv jiné plnění nebo jinou kompenzaci. Sberbank není vůči Účastníkům Akce jinak zavázána a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Sberbank, než jaká jsou popsaná v těchto pravidlech. Sberbank si vyhrazuje právo vyloučit z Akce Účastníka, u kterého vznikne důvodné podezření, že jeho konání je v rozporu s právním řádem, těmito pravidly, všeobecnými obchodními podmínkami Sberbank, obchodními podmínkami pro příslušný produkt či dobrými mravy

Dobrý den,

jedná se o běžnou praxi, většina bank má podobná ustanovení u všech svých akčních nabídek na půjčky, běžné účty a jiné produkty.