Jak zajistit vyplacení zůstatku po zrušení účtu u ČSOB bez udání důvodu?

24.4.2021 Běžný účet

Dobrý den, byl nám zrušen účet u ČSOB (nezisková organizace) bez udání důvodu ze dne na den. Banka ani nesdělila jak naložila se zůstatkem 153 tisíc korun z dotací EU na něj zasílaných. Poradíte jak zajistit vyplacení této částky? Krmivo pro koně a další zvířata máme jen na týden. Účet byl fyzicky vymazán z internetového bankovnictví odkud jsme s ním nakládali. Banka jej na pobočkách nemůže ani nalézt a zrušena byla i platnost karty k tomuto účtu. Účet byl aktivní a využívaný 10 let.

Dobrý den,

je třeba kontaktovat vaši banku (ČSOB) a domluvit se na dalším postupu (na jaký účet Vám banka pošle zůstatek, atd.)