Máte blokované prostředky na účtu u Moneta Money Bank? Zjistěte, jak získat zpět své peníze!

29.12.2020 Běžný účet

Dobry den, mam ucet u Moneta Money Bank a uz 14 mesicu mam blokovane prostredky na uctu. Podotykam, ze nejsem v exekuci ani v insolvenci. Loni v rijnu se mi stalo, ze pri vyberu karta zajela do bankomatu a bankomat zhasl. Na pobocce mi bylo sdeleno, ze karta vyjede za 10 minut. Kartu jsem odebral uz bez vyberu. Na druhy den pri kontrole v internet. bankovnictvi bylo psano prostredky blokovany. Mel jsem tam 19 000 Kc. Dalsi den skocilo na ucet -80 000 Kc. Podotykam ze tolik na uctu nikdy nebylo. Vse vysetruje PCR. Sve finance si vybrat nemohu. Banka nic nevi a PCR nedava info. Muzu se nekam obratit? Chci jen sve penize. Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

jestliže Vám banka chybně naúčtovala výběr z bankomatu (výběr se neuskutečnil, ale peníze z účtu strženy byly), podejte bance reklamaci. Pokud byste s řešením reklamace spokojen nebyl, můžete spor s bankou řešit přes Finančního arbitra či soudní cestou.