Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #5356, Bezplatné zpracování návrhu na oddlužení

Bezplatné zpracování návrhu na oddlužení, Exekuce a insolvence

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je nějaká poradna nebo někdo, kdo zpracuje návrh na oddlužení zdarma. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

existují neziskové organizace, které poskytují bezplatnou právní poradnu potřebným, včetně zpracování návrhu na oddlužení. Bohužel zde existuje i spousta organizací, které nabízejí zpracování návrhu za nemalou úplatu. Těmto organizacím je mnohdy lhostejný výsledek a návrh sepíší (a Vás zkasírují), i když mnohdy ví, že třeba takovýto návrh nemá šanci na úspěch. Doporučuji maximální obezřetnost.