Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #5756, Centrální registr účtů

Jak zjistit, zda nemám zapomenutý účet až deset let zpět?

15.1.2019 Banka

Dobrý den, lze nějakým způsobem zjistit, zda někde nemám zapomenutý účet, třeba i deset let zpět? V ČNB takové informace neposkytují. Prý tam má přístup pouze policie a exekutor. Nikde jsem nenašla žádnou radu. Děkuji

Dobrý den,

jediný centrální registr účtů spravuje ČNB. Jedná se o vysoce citlivé informace, které může ČNB ze zákona poskytnout pouze oprávněným osobám (Policie ČR, exekutor). Nezbývá Vám než obejít všechny banky jednotlivě a v každé se dotázat, zda u nich nemáte veden účet.