Jak vrátit nebo opravit platbu na soukromý účet u mBanky bez poslední nuly?

14.11.2021 Platba

Dobrý den, z FiO účtu jsem poslala platbu na soukromý účet u mBanky a zapomněla jsem napsat poslední nulu před lomítkem (např.111 222 - 333 444 555 0 = tu poslední nulu jsem nenapsala). Existuje u mBanky účet jen s 15 čísly (bez poslední nuly) a je možné platbu vrátit, nebo opravit číslo účtu adresáta?

Dobrý den,

účet může mít i méně než 16 číslic, tedy Vámi chybně zadaný účet existovat může. Vyčkejte 3 pracovní dny - pokud chybně zadaný účet neexistoval, platba se Vám vrátí zpět. V opačném případě kontaktujte svou banku, která vyzve majitele cílového účtu k navrácení peněz.