Jak získat peníze zpět, pokud byla faktura odeslána na špatný účet?

24.8.2022 Platba

Dobrý den, jsem OSVČ a dal jsem své ženě za úkol vystavit 3 faktury za odvedenou práci. Zadala však špatné číslo účtu. Je možné se k těm penězům nějak dostat, aniž bych musel kontaktovat ony firmy, aby stáhly své platby?

Dobrý den,

k penězům na cizích účtech se dostat nelze. Ani ony firmy nemohou jen tak stáhnout/stornovat provedené platby. Bylo by třeba kontaktovat majitele chybně zadaných účtů a požádat o vrácení peněz.