Co když přestanu splácet?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, jsem v insolvenci. Co se bude dít, když přestanu splácet? Co se muže stát, když je to soudní nařízení? Děkuji

Dobrý den,

insolvence (osobní bankrot/oddlužení) je Vaší jedinou šancí, jak se zbavit dluhů a začít znovu žít plnohodnotný život. Pokud během soudem stanovených 5 let přestanete platit, insolvence skončí a Vy budete opět čelit exekucím (které byly doposud pozastaveny). Další insolvenci Vám již soud povolit nemusí - snažte se proto naplno využít této své životní šance (nemusí se opakovat).