Co potřebujete k vyplacení zůstatku z bankovního účtu po zemřelém klientovi?

4.11.2021 Běžný účet

Dobrý den, jmenuji se Ing. Jakub Sedláček, MBA a jsem soudem určený opatrovník sestřenice Alice Sedláčková. Můj strýc doc. Ing. Miloš Sedláček CSc. byl klientem banky, ale zemřel a sestřenice je jedinou dědičkou. Při vyklízení nemovitostí jsem objevili výpisy z jeho účtu 1275284/3500, které původně notářka nezajistila. Znovu jsme otevřeli dědické řízení a nyní mám protokol i usnesení notářky. Mám ověřený podpis na formuláři Doplnění účtu pro vyplacení zůstatku. Co dalšího ode mne budete potřebovat? Stačí vám scan Úmrtního listu, Listiny opatrovníka, Usnesení notářky? Nebo potřebujete ještě další dokumenty. Bohužel u nás v Plzni není pobočka. Děkuji

Dobrý den,

kód banky 3500 náleží ING Bank. Doporučuji kontaktovat přímo ING Bank, u které byl účet zůstavitele veden.