Dědictví a právní pomoc, Osobní a rodinné finance

Hello, Ja ziji v Americe a muj ex manzel zemrel pred pul rokem. Mel treti manzelku (5 let) and 2 dcery. Jedna moje a druha z druheho manzelstvi a velky business. Moje dcera nerozumi vsem papirum, ma pravnika a myslim i notare. Manzelka chce vyplatit mensi castky nez by mely dostat. Manzel me dcery zjistil ze velka suma, 16 milionu korun nejak mizi. Manzel dcery je Nemec a cesky moc neumi. Moje dcera mi rekla ze neni jednoduche zjistit jestli jeji otec mel nejake jine konta anebo jestli nekdo predal penize z konta nekde jinde. Z manzelkou neni jednoduche jednat. Jak muze ma dcera najit nekoho kdo je schopny videt vse, zjistit jestli je neco utajene? Vyhrabat vse okolo byznysu. Sorry, moje cestina je jiz jednoducha. Email address pro dceru, zije v Ostrave. Dekuji mockrat za jakoukoliv odpoved.

Dobrý den,

máte-li pocit, že dělení majetku v rámci dědictví není řešeno tak jak by mělo, vyhledejte odbornou právní pomoc.