Co dělat, když přijde po úmrtí rodiče dopis o neuhrazeném dluhu?

Dobrý den, měla jsem maminku ve své péči. Umřela v září minulého roku a v říjnu ještě přišel její důchod, ale jen část. Byl tam zadán trvalý příkaz, aby se peníze přeposílali na můj účet. Teď přišel mé sestře dopis aby dluh uhradila (byla disponentem účtu od maminky - já o tom nevěděla). Jak to teď vyřešit, kdo má dluh zaplatit?

Dobrý den,

jestliže jste peníze za neoprávněně vyplacený důchod obdržela Vy (byly Vám automaticky přeposlány z účtu maminky), měla byste je vrátit Vy. Naopak pokud si tyto peníze ponechala Vaše sestra coby disponent účtu, měla by je vrátit ona.