Dosáhneme na insolvenci?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, jsme oba důchodci a chtěli bychom jít společně do insolvence. Můj důchod činí 15 915 Kč a manželčin 13 236 Kč. Máme 2 exekuce nepřednostní. Ptám se, zda dosáhneme na insolvenci a kolik budeme splácet. Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den,

na insolvenci dosáhnete a z důchodu Vám bude zbývat 10 813 Kč a manželce 9 920 Kč. Starobní a invalidní důchodci mohou jednou za život požádat o kratší osobní bankrot na 3 roky (místo standardních 5 let).