Proč se mi stále strhávají peníze, i když jsme exekuci zaplatili?

Dobrý den, přítel měl exekuce a strhávali mu to ze mzdy. Vše jsme zaplatili. Jednotlivé instituce jsme obvolali, jaká je výše dluhu, abychom jim peníze poslali. Na centralni evidenci exekuci již nic nevidíme. Ale peníze se stále strhavaji. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

kontaktujte mzdovou účtárnu vašeho zaměstnavatele a zeptejte se, proč jsou srážky ze mzdy stále strhávány.