Jak vyplatit bývalého manžela ze společného majetku a získat klid?

Dobrý den, jsem s bývalým manželem rozvedená už přes 7let. Chci ho konečně vyplatit ze společného majetku abych měla klid. Ale moje advokátka mi řekla, že potrebuje, aby měl výmaz.

Dobrý den,

jaký výmaz máte prosím na mysli? Negativní záznam v registrech dlužníků vypořádání majetku nebrání. Insolvence/exekuce by příjem z vypořádání majetku postihla, ale jde spíše o problém na straně vašeho exmanžela (Vy mu zaplatíte a exekutor/ins. správce by peníze exmanželovi pravděpodobně obratem obstavil).