Jak získat peníze na zaplacení exekuce a vyřešit situaci rychle?

Dobry den, muzu prosim jit do banky, kde mam zablokovany ucet a poprosit banku, aby mi odeslala penize na zaplaceni exekuce? Mam uz tam dost penez na zaplaceni a potrebuji to vse vyresit, nemuzu cekat az si exekutor penize stahne sam, to muze trvat i nekolik mesicu. Vybrala jsem si zivotni minimum a ted to chci vse zaplatit, moc dekuji.

Dobrý den,

toto bohužel možné není, na dobrovolné uhrazení dluhu byl čas před zahájením exekuce. Při dostatku peněz na účtu exekutor strhne dlužnou částku velmi brzy a následně účet nechá odblokovat (určitě to nebude trvat měsíce).