AlfaVit nedodává pravidelně výrobek - Co s tím dělat?

22.3.2022 Podvod

Dobrý den, odebírám AlfaVit. Každý rok jsem pravidelně upozorňován na nedoplatek. Přitom jsem každé doručení ihned zaplatil. Letos jsem uschoval všechny doručené složenky (s výrobkem) a zjistil jsem, že mi AlfaVit nebyl pravidelně každý měsíc doručen. Já podezírám nejspíše poštu. Poslední balení bylo rozlepené, někoho zřejmě obsah zajímal. Např v loňském roce mi nebyl výrobek doručen za duben. Mám všechny doručené složenky s vitaminem. S datem splatnosti, které jsem vždy proplatil v dřívějším termínu. Nevím co s tím dělat, ale nechci platit každý rok navíc něco co jsem nedostal. Pokud nelze tenhle nepořádek napravit, tak odběr zruším.

Dobrý den,

Helvetia Apotheke je známá svým vnucováním produktů zejména seniorům, které se snaží zavázat častokráte i k nevyžádaným odběrům. Doporučuji Vám s touto firmou ukončit spolupráci. Vitamíny Vám prodají v každé lékárně za výrazně nižší ceny a bez nekalých obchodních praktik.