Jaké náklady na insolvenci musím platit a zda je správné, že mi správkyně žádá nižší částku než soudem určenou?

Dobrý den, pracovala jsem na zkrácený prac. poměr skoro celý rok, od listopadu jsem v evidenci uřadu práce, jsem samoživitelka, mám desetileté dítě a jsem 2 roky v insolvenci. Podala jsem žádost a dala jsem doklad jak z ÚP, tak potvrzeni o zdanit. příjmech. Nějaká částka mi vyšla a tuto částku musím celou zaplatit ins.  spávci nebo jen to co mám určené soudem? Platím každý měsíc ze soc. dávek co mám na na živobytí a na bydlení a nic mi pak nezbyde. Mluvila jsem se správkyni a chtějí min. 1 600 Kč místo 2 500 Kč co mám posílat? Mohla jsem mít práci ale teď je situace, že mě nechce majitel zaměstnat. Nevím jak dál to řešit, se mnou ani správkyně nekomunikuje. Za ty roky jen já musím volat. Ani nevím kolik jsem zaplatila, nic žádný papír o tom mi neposlala.

Dobrý den,

výše srážek není v insolvenci fixní, ale je závislá na výši vašeho příjmu (s klesajícím příjmem/ztrátou zaměstnání srážky klesají). Je však třeba plnit podmínky insolvence (splatit během 5 let min. 30% dluhů). Insolvenční správce je váš průvodce vaším osobním bankrotem. V případě jakýchkoliv dotazů na průběžné plnění podmínek neváhejte kontaktovat svého správce, kterého přesně za tyto služby platíte (měsíčně z vašich srážek dostává odměnu min. 1 100 Kč).