Jak správně postupovat s daňovým bonusem a srážkami ze mzdy?

Dobrý den, mám srážky ze mzdy a na daňový bonus. Paní účetní mi řekla že daňový bonus patří zaměstnanci ale neví jak dál postupovat. Od 24.4.2020 nemá být srážený daňový bonus ale paní účetní mi to strhla z platu a příští měsíc za měsíc květen mi chce strhnout znovu daňový bonus. Může toto udělat pokud daňový bonus nesmí být sražen?

Dobrý den,

daňovým bonusem se rozumí přeplatek na dani z příjmu za nevyužitou slevu na dani za děti vracený Finančním úřadem jednou ročně v rámci ročního zúčtování daní (nejedná se o měsíčně nárokovanou slevu na dani za děti).