Jak doložit vyživovací povinnost a navýšení příjmů při insolvenčním návrhu?

Dobrý den, s manželem jsme podali insolvenční návrh. Já mám tři děti, dvě s předchozího vztahu a jedno s manželem, ale soud po mně chce doplnit listiny dokládající existenci vyživovacích povinnosti. O jaké listiny jde? Za mé tři děti mám pouze rodné listy a ty jsme doložili. Dále chce doložit navýšení příjmů, že nám to s manželem nevychází. Manžel 15 849 Kč a dvě vyž. povinnosti já a jedno dítě. Já 9 831 plat + 4528 důchod tj. 14 359 Kč a čtyři vyž. povinnosti, mažel a tři děti. Podle kalkulačky na internetu to vychází. Moc prosím o radu a pomoc. Děkuji

Dobrý den,

s takto nízkými příjmy bohužel podmínky oddlužení nesplníte, neb Vám nelze prakticky nic srážet díky vysokému počtu vyživovaných osob.