Jaké jsou důsledky nízkého příjmu při ukončení insolvence?

Dobrý den, insolvence mi koncí za rok v rijnu 2021. Pokud bych byl propustený z duvodu malo zakazek a sel na prac. urad, tak me zajíma, zda by byl problém, protoze aktualní plnení mam 25% a prijem by hluboko klesl. Musel bych to nejak behem toho roku doplatit? A pokud bych na to z podpory nemel, byl by problem? Kdybych si nasel treba praci a za pul roku po ukoncení podpory. Zajíma me, pokud tu jsou nejake ulevy. Co kdybch ukoncil insolvenci treba na 28%?

Dobrý den,

po uplynutí 5 let předkládá ins. správce soudu zprávu o plnění podmínek a návrh na úspěšné či neúspěšné ukončení insolvence (prominutí/neprominutí ostatních dluhů). Je těžké odhadovat, jak soud Váš případ posoudí a jak rozhodne. Doporučuji udělat maximum pro splacení min. 30% (práci si hledejte hned, nečekejte půl roku na podpoře na Úřadu práce).