Jak dlouho trvá schválení oddlužení a jak se vyrovnat s nekomunikativním správcem?

Dobrý den, měl bych dotaz. 1.9. 2020 mi bylo povoleno oddlužení. Tak bych se chtěl zeptat, jak dlouho budu čekat na schválení. Platím od září každý měsíc 1 089 Kč ins. správci. Správce mám v Hradci králové a nekomunikuje se mnou. Tak nevím, kam se mám obrátit. Děkuji

Dobrý den,

přijde na to, jak máte komplikovaný případ (kolik přihlášených pohledávek je třeba přezkoumat), jak je aktuálně vytížen soud a na kolik do všeho zasáhl covid. Ins. správce by s Vámi nicméně komunikovat měl. Je to váš průvodce osobním bankrotem. Měl by Vás na požádání informovat o aktuálním stavu. Pokud s Vámi správce nekomunikuje, dejte podnět soudu (který správce vyzve k aktivitě).