Jak okamžitě zrušit insolvenci a vyhnout se dalším problémům?

Dobrý den, z mého e-mailu (nevím jakým způsobem, e-mail zůstal ve složce odeslane) bylo ins. správci zasláno, že žádám o okamžitě zrušení insolvence (mám podezření na osobu, která se nepřihlásila do insolvence a neustále po mně žádá doplacení celého dluhu mimo insolvenci) . Správci se nemohu již třetí den dovolat. Předpokládám, že spravce ihned něčini nějaké kroky (informuje soud) pouze z e-mailu a nejdříve si e-mail s takto důležitou zprávou zpětně ověří. Mockrát dekuji

Dobrý den,

v prvé řadě vám doporučuji si lépe zabezpečit emailovou komunikaci tak, aby cizí lidé nemohli posílat z vašeho účtu žádné zprávy (natož takto citlivé). Vše vysvětlete ins. správci.