Jak funguje vyplácení odměn při insolvenci a co je povoleno správci?

Krásný den, platím insolvenci přes 2 000 Kč/měs. Jelikož se zavřela škola i hotel kde pracuji, byla jsem více měsíců doma na OČR. Správce si všechny odměny ponechal, které byly odečteny z výplaty, kdy jsem do práce chodila. Je možné aby si nechal celou odměnu? Myslela jsem, že si vezme jen odměnu, která mu náleží, a zbytek odešle věřitelům. Můžete prosím vysvětlit jak to ve skutečnosti je? Dále po mně chtěl, vlastně si i odečetl, 6 měsíců odměny před povolením oddlužení. V dopise od soudu je ale napsáno ať si odměnu odečítá po schválení oddlužení. Děkuji vám.

Dobrý den,

ins. správce začínáte platit od momentu, kdy je Vám přiřazen a začíná s Vámi pracovat (nikoliv až od data schválení oddlužení). Pokud byste některý měsíc měla nižší příjmy a neměla dost peněz na zaplacení splátek, stále musíte hradit odměnu ins. správce (min. 1 100 Kč/měsíc).