Co se stane s dědictvím, pokud ještě probíhá insolvence?

Dobrý den, mám dotaz ohledně insolvence. Jsem v insolvenci a nyní v červnu bude uhrazena poslední splátka oddlužení, požádám soud o prominutí zbytku dluhů. Nyní 20.2 mi zemřel otec a bude tedy probíhat dědické řízení. Když nebude dědické řízení dokončeno dříve než prominuty dluhy, zůstává mi nárok na dědictví? Nebo jak se v těchto případech postupuje? Děkuji mnohokrát za odpověď. Hezký den

Dobrý den,

přijde na to, jak rychle proběhne dědické řízení a kdy vám bude ukončena insolvence. V insolvenci se dědictví vzdát nemůžete a ins. správce by vaše dědictví použil na umoření vašich dluhů.