Jak zapojit půjčku od sestry do insolvence a vyřešit tak své dluhy?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, chci jít do insolvence, ale mám i dluh u své sestry, která si musela vzít kvůli mně pujčku 600 000 Kč a rád bych i toto zapojil do své insolvence. Kdybych si s ní udelal smlouvu, tak to nedává smysl, protože by nebyla splacena půjčka a pochybuji, že budou sestře posílat splátku, aby jí to pokrylo půjčku. Děkuji moc

Dobrý den,

s tímto nic dělat nejde. Půjčku si vzala oficiálně sestra (byť Vám peníze předala), tedy vaše dluhy bude banka vymáhat po vaší sestře. Pokud byste se sestrou sepsal smlouvu o půjčce, musela by si sestra pohledávku za Vámi přihlásit do ins. řízení (uhrazena by ji byla pravděpodobně jen menší část).