Jak dlouho trvá insolvence po skončení dědictví?

Pokračování dotazu č. 18245: Dobrý den, děkuji za odpověď, ale snad jste mne špatně pochopil. Nevadí mi platit 100%. Jen bych potřebovala rychlejší postup, ale to nikoho nezajímá. Dotaz byl pouze mířen na délku insolvence v případě -když je už dědictví skončeno. Ale i tak děkuji za Váš čas s pozdravem.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. Jak jste psala, koncem dubna 2022 bylo rozhodnuto o rozdělení výtěžku z prodeje nemovitosti. Po uspokojení věřitelů podal ins. správce návrh na ukončení insolvence. Celý proces může zabrat několik měsíců (jsme teprve v polovině června 2022). Pokud byste samozřejmě měla pocit, že správce nekoná jak má, můžete podat podnět soudu pro nečinnost ins. správce.