Jak se vypočítává částka, kterou budu platit při péči o rodinu?

Pokračování dotazu č. 18403: Dobrý den, nemyslela jsem, že když se budu starat že nemusím platit, ale že budu mít menší příjem, takže nesplatím předpokládaných 44,5 % ale méně. Bylo mi jasné, že mi nedají pardon, že se starám o rodinu. Šlo mi spíše o to, že jestli mi vypočítají nějakou částku kterou budu platit. Starost o osobu blízkou chodí na maminku, ne na mě. Tak jsem spíš myslela jak to počítají. Děkuji

Dobrý den,

je to přesně tak jak jsme Vám psali - pro úspěšné oddlužení je třeba splnit podmínky insolvence (u řízení zahájených před 6/2019 splatit během 5 let min. 30% přihlášených pohledávek, u později započatých řízení splácet měsíčně min. 2 200 Kč).

Příklad: Pokud jste do insolvence vstoupila před 6/2019 a splatíte 30% místo původně očekávaných 44,5%, je vše v pořádku.