Může soud zrušit mou insolvenci kvůli zapomenutým pohledávkám?

Dobrý den, v roce 2018 jsem musela požádat o insolvenci. Stále mi volali exekutoři. A dělali na mě tlak. Požádala jsem o insolvenci, ale jelikož jsem byla ve stresu, zapomněla jsem na čtyři pohledávky. Ne schválně. Oddlužení bylo narychlo a já zapomněla na 4 závazky. Oddlužení mi končí příští rok. Mam splaceno cca 40 %. Může mi soud zrušit insolvenci?

Dobrý den,

pokud se nejednalo o nepoctivý záměr, nebude opomenutí pohledávek důvodem pro zrušení oddlužení.