Insolvence: Je správné, aby insolvence účtovala 3 500 Kč měsíčně za vedení?

Dobrý den, platím insolvenci 19 měsíců. Rozdíl mezi tím co jsem už zaplatila a co odvedla má insolvenční správkyně věřitelům je 65 000 Kč. Je vůbec možné, aby si správkyně účtovala 3 500 Kč měsíčně za vedení insolvence?

Dobrý den,

obvykle se za vedení insolvence účtuje 1 100 Kč měsíčně a 250 Kč (+ případné DPH) za přezkum každé pohledávky. Ins. správci taktéž náleží odměna za případné mimořádné příjmy/zpeněžení majetku.