Pozastavení insolvenčního řízení: Jak na to a co očekávat od insolvenčního správce?

Pokračování dotazu č. 20439: Dobrý den, a můžeme požádat o pozastavení my nebo musí on sám? Nevím jestli mu dá někdo vědět. Insolvenční správce byl na nás dost nepříjemný. Děkuji

Dobrý den,

insolvenci si musí vyřešit sám syn (vy ho zastupovat nemůžete, je plnoletý, jedná sám za sebe - ins. správce by Vám správně ani neměl podávat žádné informace, nejste účastníkem ins. řízení - byť se snažíte synovi pomoci).