Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #21392,Insolvence

Jak se zbavit úvěrů u nebankovních společností a získat oddlužení?

Pokračování dotazu č. 21389: Dobrý den, tak to jsem to nemyslel. Mám úvěry u nebankovních společností, které byly 30 denní. Vždy jsem nějak zaplatil. Jenže do toho přišla jiná finanční situace ohledně auta, tudíž jsem to musel nechat dojít až do konce těch 30 dní, ale je tam tak vysoký úrok, že už bych se z toho nevyhrabal. Paní ohledně oddlužení mi řekla, že platit už nemám nikomu nic. Tak jsem tak udělal. Proto se chci zeptat, jak to je. Děkuji.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. Po podání žádosti o oddlužení již skutečně nesmíte nikomu hradit žádné splátky (jednalo by se o nepovolené zvýhodňování vybraného věřitele).