Jak vložit peníze na zablokovaný účet v rámci insolvence?

Dobrý den, mám schválenou insolvenci a od tohoto měsíce budu platit pravidelné splátky. Chtěla jsem se informovat, mám zablokovaný účet a na něm vyšší mínusovou částku.Pokud bych měla možnost vložit tuto částku na účet, došlo by k odblokování účtu? Nebo by insolvenční správce tuto částku přerozdělil mezi oprávněné? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

kde byste vzala "vyšší částku" v insolvenci? Všechny příjmy musíte hlásit ins. správci, který peníze rozděluje mezi všechny dlužníky. Není tak možné, abyste si ponechala jakoukoliv vyšší částku. Vkládat peníze na zablokovaný účet je navíc zbytečné, stejně byste se k nim nedostala (účet Vám pravděpodobně zablokoval exekutor a neodblokuje ho dříve než po skončení insolvence).