Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #14427, Insolvence a deponování srážek ze mzdy

Co se stane s částkou, kterou účetní poslala správci exekuce?

Dobrý den, mam schválenou insolvenci. Nastoupila jsem do práce 1.10. 2020 a potřebovala bych se zeptat, když se mi strhávala z platu exekuce (deponování srážek u zaměstnavatele), co bude s částkou, kterou teď účetní poslala správci? Je možné, že nějaké finance dostanu já? Nebo se vše rozdělí mezi věřitele? Je to kolem 39 tisíc. Děkuji

Dobrý den,

deponované srážky ze mzdy použije ins. správce na umoření vašich dluhů. Opravdu není možné, aby dlužník dostal část těchto peněz zpět.