Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #7401, Insolvenční řízení - kdo mi pomůže?

Insolvenční řízení - kdo mi pomůže?, Exekuce a insolvence

Od insolvencniho spravce jsem dostala formulář k vyplnění a zjisteni osobních a majetkových poměrů a nekterym věcem nerozumim. Může mi poradit insolvencni spravce nebo se mam obrátit na nějakou poradnu? Peníze mi chodi na účet od mamky, svuj mam zablokovany a žádne peníze tam nemám. Jaky účet mam uvést?

Dobrý den,

nerozumíte-li požadavkům insolvenčního správce, sjednejte si s ním schůzku a vše si nechte vysvětlit. Insolvenční správce je za to Vámi placen měsíčním paušálem.