Jak se kontaktovat insolvenci správce po schválení oddlužení?

Dobrý den, v pondělí mi bylo povoleno oddlužení. Byl mi přidělen ins. správce, ale jméno nevím. Jelikož je to ins. společnost v Praze ale zastoupená s pobočkou v Plzni. Tudíž nevyčtu a nevím koho přesně mám. Ins.správce se mi ozve sám nebo mám první oslovit společnost já s tím že nevím kdo mě bude mít na starost? Děkuji

Dobrý den,

insolvenční správce se Vám ozve.